Astrologer

T = Tolkning, P = Parforhold, K = Kurs, B = Bedriftsastrologi.

0192Kjersti Hemmakje-he@online.no61250490T,P,KHjemmeside
0266Hilde Tandberg Diesenhildediesen@gmail.com91362982T
0363Jardar Lundejardar.lunde@gmail.com95232574T,P,K,Bwww.jardarlunde.com
0486Randi Bjærumrandi@astrologene.com22157490T
0489Hege Haalandhehaa@online.no99777434T,B,K
0590Jan Østbyjaneast@online.no93446993T,P
0684Monica Fredriksenmonicafredriksen@icloud.no91192772T
0686Wigdis Hemwigdishem@hotmail.com93429446T,P,K
0789Gisle Hendengisle.henden@online.no224949T,P,Bwww.astrologi.no
1184Anne Kathrine Thim Jensenannethimthim@hotmail.com92057553T
1188Atle Skrettingatle@abrax.no90197681www.abrax.no
1383Roger Hegerlandpilkoss@yahoo.no92210709T,P,Bwww.pilkoss.no
1480Gro E. Johnsengro.elisabeth.gmail.com90649922T,P
1519Elisabeth Ines JohansenIngerio@gmail.com4866764
1540Bente Skalleberg Rombjrom@online.no64951418T,P
1722Heidihoroskoptolkning@live.no97043553T,Pwww.horoskoptolkning.com
1814Birgit Westgårdbirwestg@online.no97757811T,Pwww.astrologidamene.no
1816Gunn-Irene NicholaisenPost@gunni-Irene.no93006304T!Pwww.gunn-Irene.no
2016Torun Ø. Nytrøentorun.nytroen@bluezone.no93233871T,P
3044Giuliano Zorzag-zo@online.no45278727T,P,Kwww.giuliano.no
3135Wenche Sandawreidsan@online.no91570571
3171Kristin Olafdottirkristin@tornado.no40402094T,P,K
3179Siv Nancy Ingvaldsensivnancy@hjertesvisdom.no90078126T,P,Kwww.hjertesvisdom.no
3280Siri Veronika Numme Moesirivn.moe@gmail.com41386937P,T
3290Tordis Friistord-t@online.no41562302T,Kwww.astrotordis.simpleside.com
3350Hulda Lorentzenhuldlore@online.no32713391T,K
3413Tone Pharo Tofttone.pharo.toft@lifi.no97621650T
3550Anne Kari Anderdalakanderdal@gmail.com41500280T,P,Kwww.astrolog-anderdal.com
4026Mona Mosengscorpitarius1980@gmail.com91555628
4042fLiv Torunn Melingmelt@online.no95085613T,P,K
4876Brit Fjelstad Welle
37040636T,P,B
5350Katharina Westblikkwestblikk@yahoo.no92492014T,P,Kwww.astrohealing.org
5363Kjersti Nydalkjernyda@online.no47260835T,P
5518Kristbjørg Rasmussenkristbjørg.rasmussen@getmail.no47029692T,P,Kwww.zodiaken.no
7040Anne Britt Lundablah@online.no95274838T,P,Kwww.astrokonsult.wordpress.com
7052May Anne BergMayanneberg@gmail.com47020679T,P,K,B
7059Nina Skjemstadastrologi@astrocenter.no92064400T,P,K,Bwww.astrocenter.no
7500Gry-Anette Høybakkengry-annette.hoybakken@hebb.no74803800T
7560Åse B. Anderseninfo@astrologiakademiet.no92213809T,P,K,Bwww.astrologakademiet.no
----Manuela Hofermanuelahofer@hotmail.com99216208T,Pwww.manuelahofer.com
ItaliaTore Lomsdaleninfo@astrolom.com98038744T,P,K,Bwww.astrolom.no

Medlemmer av Norsk Astrologisk Forening som ønsker å stå i denne oversikten kan gi beskjed pr email til medlem@astrologiskforening.no. Oppføring forutsetter betalt medlemskontingent for inneværende år.

Share